Menu
Grammy Karaoke Club
Grammy Karaoke Club
Grammy Karaoke Club
Grammy Karaoke Club
Grammy Karaoke Club
Grammy Karaoke Club
Grammy Karaoke Club
Про караоке

"GRAMMY Караоке Клуб" відкриває свої двері для тих, хто хоче бути в центрі уваги, відчувати себе зіркою приходячи в просторий зал, де професійний звукорежисер позбавить від довгого пошуку улюблених композицій і створить неповторну ауру звуку.

 

 

Grammy Karaoke Club

 

 

Кожен по-своєму любить співати: в душі, в серці або на сцені. В даний час ми є одним з наймасштабніших закладів в місті. Саме ми є яскравим маяком в новій концепції відпочинку. Наявність загального залу, окремих віп-залів для великої і маленької компаній, професійне караоке обладнання - все це дозволить нашим відвідувачам відмінно провести час. Кожен зможе підібрати пісню на свій смак: від Рея Чарльза до Монатика. Від Бітлз до Потапа. Співати не переспівати! Пр-р-р-ріходіте!

 

Grammy Karaoke Club

Караоке клуб "GRAMMY " обладнаний сучасною акустичною системою, за рахунок чого можна відчути, що знаходишся в цьому концерт-холі. Якісне світлове обладнання, захоплюючі візуальні ефекти - все це приємно здивує Вас!

Не важливо який привід: відповідальні бізнес-івенти або маленька вечірка "для своїх". Ми передбачили розкішні вечори для всіх!

Arena City - новий епіцентр розваг для гостей і жителів мегаполісу. А ми є трендсеттерами розваг! Станьте частиною нашої великої родини!

 

 

Караоке клуб "GRAMMY" - улюблене місце всіх любителів караоке, де гостей радує неймовірний інтер'єр з голлівудським шиком. Це караоке клуб сегмента premium з повноцінною сценою, концертним світлом, професійними музикантами і бек-вокалістами, що пропонує насичене європейське меню.

 

 

Віп зал

P.S. А для тих, хто любить усамітнення в компанії друзів, існують розкішні vip-кімнати, з професійної караоке системою і всім необхідним для відпочинку, який приємно вразить Вас!

 

Grammy Karaoke Club

 

 

 

Караоке клуб "GRAMMY" - це мультифункціональний простір для будь-яких свят і бізнес-заходів! Зручне розташування, багате меню, індивідуальні рішення, професійна звукова апаратура і команда професіоналів зроблять Ваше подія на найвищому рівні!

Ми любимо своїх відвідувачів! Приєднуйтесь! Станьте частиною нашої великої караоке-сім'ї! До зустрічі в караоке клубі "GRAMMY"! Вхід з вулиці Павла Скоропадського.Бiльше